Odkurzacze Ręczne Ranking

Odkurzacze Ręczne Ranking

Odkurzacze reczne to doskonaly odpowiednik odkurzacza bezprzewodowego. Cechuje sie niewielkim wygladem oraz idealnie nadaje sie do sprzatania ni duzych powiezchni w domu czy tez w samochodzie oraz doskonale sprawdza sie do sprzatania w trudnodostepnych miejsc .Dobry odkurzacz reczny doskonale poradzi sobie z zanieczysczeniami jak kurz czy tez siersc zwierzeca. Ponizej przedstawiamy panstwu ranking 5 recznych bezprzewodowych odkurzaczy oraz pomozemy panstwu , ktory odkurzacz wybrac i czym jest odkurzacz reczny.

Jaki Odkurzacz Ręczny Wybrać?

Odkurzacze ręczne to niewielkie przenośne urządzenia przeznaczone przede wszystkim do zbierania drobnych zanieczyszczeń z niewielkich powierzchni. Mają zasilanie akumulatorowe wystarczające na 15-30 minut pracy. Nie należy traktować ich jako alternatywy dla odkurzacza klasycznego, ale raczej dodatkowe urządzenie, które pomoże utrzymać czystość.

Czym jest, a czym nie jest odkurzacz ręczny?

Bardzo często można spotkać porównanie odkurzacza ręcznego do klasycznego lub pionowego. Nie da się od tego uciec, należy jednak mieć tę świadomość, że urządzenia te mają zupełnie różne przeznaczenie i przed przystąpieniem do porównania należy zrozumieć, do czego może, a do czego nie może służyć odkurzacz ręczny.

Jakie zastosowanie maja odkurzacze reczne do czego sie uzywa odkurzaczy recznych?

– Okurzanie tapicerki meblowej

– Odkurzanie auta i tapicerki samochodowej

– Sprzatanie niewielikich trudno dostepnych miejsc

– Szybkie sprzatanie drobnych zabrudzen

Zastosowanie odkurzacza ręcznego jest dość specyficzne. Zasadniczo na rynku zróżnicowały się dwa segmenty: odkurzaczy akumulatorowych,ktore przeznaczone sa do użytku domowego, oraz odkurzaczy samochodowych,ktore zasilane sa z gniazda zapalniczki.

Najlepsze Odkurzazce Ręczne w 2018 Roku

 

SENCOR SVC 190 B

Electrolux ZB5112

Dane techniczne recznego odkurzacza ELEKTLOLUX ZB5112

Philips FC 6142/01 MiniVac to bardzo poręczny odkurzacz bezprzewodowy, który może byc doskonalym rozwiazaniem do szybkiego czyszczenia zabrudzonych powiezchni w Twoim domu, lub stanowić podstawowy odkurzacz samochodowy.

Z tym wszystkim ten zgrabny odkurzacz da sobie radę błyskawicznie. Specjalnie zaprojektowana nasadka o aerodynamicznym kształcie dokładnie zbiera brud oraz bez problemu poradzi sobie z rozlanym plynem. Model ten został zaopatrzony w baterie 4,8 V NiMH, a proces ładowania odbywa się za pomocą wąskiej podstawki ładującej, którą można ustawić na podłodze lub zawiesić na ścianie. Reczny odkurzacz PHILIPS FC 6142/01 został wyposażony w dwustopniowy system filtracji, uniemożliwiający wydostanie się kurzowi na zewnątrz.

Wystarczy jednym ruchem zdjąć nakładkę i opróżnić wnętrze pojemnika wysypując do kosza na śmieci.

Philips MiniVac FC6152/01

Dane techniczne recznego odkurzacza PHILIPS FC 6142/01

– Zasilanie akumulatorowe ( rodzaj akumulatora niklowo – metalowo – wodorowy)

– Czas ladowania 18h

– Czas pracy 10min

– Pojemnosc pojemnika 0,5L

– Ssawka szczelinowa , szczotka gumowa

– Stacja dokujaca

Hoover SC96DWR Clik

Odkurzacz reczny HOOVER SC96 DWR CLIK to model bezworkowy, który może być używany jako typowy odkurzacz ręczny. HOOVER SC96 DWR CLIK posiada pojemnik na kurz o pojemności 0.32 l. Model ten zasilany jest akumulatorowo, dzięki czemu zyskuje nieograniczony zasięg działania. Ładowarka znajduje się w uchwycie ściennym. Odkurzacz ręczny HOOVER SC96 DWR CLIK z pewnością znajdzie zastosowanie w domu oraz samochodzie. Kompaktowe rozmiary oraz wysoka wydajność zapewniają swobodne sprzątanie nawet niewielkich przestrzeniach.

Hoover SC96DWR Clik

Dane techniczne recznego odkurzacza HOOVER SC96DWR CLIK

– Ergonomiczny uchwyt

– Czas pracy 20min

– Zmywalny filtr

– Wskaznik naladowania baterii

– Automatyczne czyszczenie filtra

– Zintegrowana koncowka szczelinowa oraz zintegrowana szczotka do kurzu

– Wyjscie 9,6V

Firma Black&Decker slynie z produkcji narzedzi ale tym razem stworzyla zupelnie cos innego. Producent wypuscil na rynek Reczny odkurzacz samochodowy ktorym jest BLACK&DECKER DUSTBUSTER ADV1200 . Reczny odkurzacz ktorym jest Black&Decker jest to typowy odkurzacz samochodowy, ktory zasilany jest z gniazda samochodowej 12V zapalniczki. Okurzacz rowniez zostal wyposarzony w dlugi 5 metrowy przewod co pozwala bez problemu na dojcie do bagaznika. Oprocz tego doskonale sprawdza sie w czysczeniu trudno dostepnych szczelin dzieki elastycznej rurze oraz w dlugiej koncowce. Funkcja Cyclonic odseparowuje kurz i drobiny od filtra przez co otrzymuje optymalna sile ssania.

Black&Decker Dustbuster ADV1200

Dane techniczne recznego samochodowego odkurzacza BLACK&DECKER DUSTBUSTER ADV1200

– Elastyczny waz

– Koncowka szczelinowa

– Koncowka szczotkowa

– Funkcja Cyclonic

– 5 metrowy przewod zasilajacy

– Objetosc pojemnika na kurz 610ml

– Napiecie 12V

– Czas pracy 30 min

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: