Ranking Odkurzaczy Bezworkowych w 2018

Ranking Odkurzazcy Bezworkowych 2018

Ranking Odkurzaczy Bezworkowych

Dyson V8 Absolute

Odkurzacz Dyson V8 Absolute NEW - zdjęcie 1

V8 to ewolucja V6 i na pierwszy rzut oka można pomylić je z identycznymi bliźniakami. Ale spójrzcie uważnie, a V8 i wszystkie jej narzędzia przeszły subtelne, ale znaczące ulepszenia. Akumulator jest nieco bardziej chrupki i ma znacznie większą pojemność, średnica kosza jest nieco większa, a tylny filtr typu “twist-to-remove” jest nieco większy. V6 miał swój maksymalny przełącznik zasilania w środku obudowy filtra, ale ten przeniósł się do wygodniejszego przełącznika suwakowego na górze dla V8. Rączka i spust pozostają umieszczone między obudową silnika a akumulatorem, co pozwala uzyskać idealną równowagę w dłoni. Nowy dzieciak waży prawie 300 g więcej niż oryginał – 1,576 g vs 1,296 g na naszej wadze – ale nie zauważysz go w użyciu.

Najważniejsza zmiana projektu jest prawie niewidoczna z zewnątrz i to jest sposób opróżniania kosza. W wersji V6 klips na slajdzie uwalniał podstawę kanistra, ale szczątki podobne do zmierzwionych włosów czasami wymagały niewielkiej zachęty do wypadnięcia – albo uderzenia w górę, albo szturchnięcia palcem. Nie tak V8. V8 ma górny klips, który pozwala środkowemu cyklonowi podciągać się i oddalać od kosza, jednocześnie otwierając klapę podstawy. W rezultacie wszelkie śmieci w koszu są natychmiast wyrzucane z podstawy.

Wszystkie narzędzia podłącza się do urządzenia ręcznego bezpośrednio lub za pośrednictwem dostarczonej rurki przedłużającej. Irytujące jest to, że oprawa do narzędzi różni się nieco od V6, więc nie można używać głowic czyszczących z poprzednich modeli bezprzewodowych.

Odkurzacz Dyson V8 Absolute NEW - zdjęcie 3

Podobnie zadbane doki ścienne są unikalne dla każdego pokolenia. Podczas gdy centralne filtry cyklonowe są identyczne, nowy filtr wydechowy tylny V8 ma większą obudowę i boczne otwory wentylacyjne niż wszystkie otwory wentylacyjne V6 Absolute. Oba są w pełni zmywalne, ale konstrukcja nowego tylnego filtra obudowy spolaryzowana opinia w zespole testowym. Istnieje jednak uzasadniona przyczyna tej zmiany. Ponieważ powietrze wylotowe na V8 jest teraz skierowane w dwóch dyszach z lewej i prawej strony odkurzacza, zamiast wyprostować plecy, jest mniej prawdopodobne, że uderzy prosto w twarz jak w poprzednich modelach. Nawet jeśli tak jest, filtracja o wysokiej wydajności oznacza, że ​​jest to tylko powietrze, ponieważ filtry wychwytują cząstki o wielkości nawet 0,3 mikrona. Ponieważ cząsteczki o wielkości 0,3 mikrona zawieszą się w powietrzu, V8 powinno teoretycznie pozostawić czystsze powietrze w pomieszczeniu niż podczas odkurzania.


Philips PerformerPro FC9197/91

 

 

 

 

 

 

 

 


 ZELMER ZVC305SP ODYSSEY

Odkurzacz Zelmer ZVC305SP Odyssey - zdjęcie 1


ELECTROLUX CLASSIC SILENCE ZCS2240VEL

Odkurzacz Electrolux Classic Silence ZCS2240VEL - zdjęcie 2

 


AMICA VM 3021 BAGIO

Odkurzacz Amica VM 3021 Bagio - zdjęcie 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Najlepsze Odkurzazce Bezprzewodowe 

 

Ranking Odkurzaczy Bezworkowych

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: